Czym się zajmujemy?

Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Z zapałem, pomagamy naszym klientom budować sukces, dostarczając najwyższej klasy usługi, produkty oraz technologie.

 Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi i doradztwa w zakresie sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz projektowania stron www i usług poligraficznych. Wykorzystujemy naszą ekspercką wiedzę z zakresu nowych technologii do wdrażania, integrowania i optymalizacji  nowego sprzętu, stron www, systemów klietów,

 Przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby  nasze umiejętności , sumienność i kreatywność naszych  przekładały się na zadowolenie Klienta poprzez jak najlepsze dopasowywanie wykorzystywanych rozwiązań do Jego zamierzeń, planów biznesowych i marketingowych.

Wyróżnia nas doświadczenie, wysoka jakość oferowanych usług i technologiczne zaawansowanie. Łączymy specjalistyczną wiedzę techniczną z innymi produktami informatycznymi.

Wykorzystując najnowsze technologie tworzymy innowacyjne i twórcze rozwiązania, często „szyte na miarę”. Opieramy się na bogatym doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji wielu ciekawych i często bardzo zaawansowanych projektów.

Naszymi Klientami są bardzo różne podmioty, zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i instytucje państwowe.

Zapraszamy do współpracy z e-informatyk.com